| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P10 |
| MOQ: | 3 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 5000sqm per maand |
Openluchtcinema Buiten waterdicht P10 Truck Grote buitenfilm Reclame scherm
* Toepassingen van onze producten
--- buiten- en binnenreclame, digitale billboards, reclamebedrijven
--- sportzalen, velden, speeltuinen, schoolkerken
--- Luchthavens, busstations en spoorwegpassagiersterminals.
--- Gevels van winkelcentra, warenhuizen, banken en autodealers.
--- Architectuur en sociale projecten, informatiesystemen in steden.
--- showbusiness, concerten, festivals, autoshows en andere openbare evenementen.
*Productbeschrijving
1. lichtgewicht. handig voor transport en installatie en het besparen van arbeidskosten, geschikt voor de stroomEen show.
2Mooi uiterlijk en eenvoudige structuren.
3. Goed verbonden, door één persoon zonder gereedschap geïnstalleerd en ontmanteld.
4Gepersonaliseerde bedieningsinterface met storingslicht, eenvoudig te onderhouden.
5. Hoge debugging helderheid en geen schade aan grijschaal, het bereiken van de debugging technologie
Voor een mooi imago.
* Technische specificatie
| Buiten SMD P10 | |
| Resolutie/mm | 10 |
| Pixelconfiguratie | 1R1G1B |
| Pixeldichtheid/pixels/m2 | 10000 m2 |
| Resolutie van de module | 32*16 |
| Grootte van de module/mm | 320*160 |
| Zicht afstand | ≥ 10 m |
| Eenpuntshelderheid aanpassen | Kan worden toegevoegd |
| Kleuren aanpassen met één punt | Kan worden toegevoegd |
| Helderheid van de witbalans | > 5000 cd/m2 |
| Kleurtemperatuur | 6500K-9500K |
| Horizontale kijkhoek | 120 ((graden) |
| Verticale kijkhoek | 60 ((graden) |
| Signal Process bit | 10 of 16 bit |
| Rijmodus | Constante aandrijflijn |
| Scanmodus | statisch |
| Framerate | 60 Hz |
| Hernieuwingsfrequentie | 3000 Hz |
| Besturingsmodus | Computersynchrone |
| Helderheidsbereik |
Handmatige, automatische bediening, stapsloze continue aanpassing 255 stappen, geen grijs verlies. |
| Buiten controlepunt | < 1/10000 |
| Werktijden | > 72 uur |
| Gemiddelde tijd tussen het falen | > 500 uur |
| levensduur | >100000 uur |
| Omgevingstemperatuurbereik | werktemperatuurbereik -200c-500c. |
| Maximaal vermogen:/m2 | - < 800w |
| Gemiddeld vermogen:/m2 | < 300w |
| Technologie voor zelfcontrole | LED-spot zelfcontrole, communicatiecontrole, stroomcontrole, temperatuurmonitor (verplicht aanpassing) |
| Verwijderde controle | Afstandsbewaking en -besturing, opsporing van mogelijke storingen, verzending van waarschuwingssignalen aan de bedieners ((aanpassing nodig) |
| Softwareomgeving | Windows 1999, Windows |
| Inlaatstroomkabel | AC110v tot 220v |
| Signalinvoer | DVI |
| Garantie | 2 jaar kwaliteitsgarantie, 10 jaar reserveondersteuning |
![]()
![]()
![]()
![]()
Verpakking en verzending
Verpakking: Houten of vliegkoffer
Verzending: door de lucht, zee, DHL enzovoort.
* Waarom kiezen voor ons:
De kwaliteit blijft
Met meer dan 10 jaar ervaring in de productie van led displays worden de apparatuur regelmatig bijgewerkt.
De unieke, gestandaardiseerde en modulaire productie zorgt voor een continue kwaliteit van onze producten.
Concurrerende prijs
Met grootschalige productiecapaciteit en professionele productietechnologie heeft ons bedrijf
Wij houden ons altijd aan de bevordering van de technische innovatie en het verlagen van de
voor de klanten.
Snelle levering
Zodra we de leveringsdatum hebben beloofd, zullen we ons best doen om die te vervullen.
Inventarisatie zal worden gebruikt om uw ononderbroken aanbod van de producten te handhaven.
Volmaakte dienst
Voorverkoop:aankoopvereisteWij zullen u de juiste producten aanbevelen.
Naverkoop: We zullen het gebruik van de producten volgen en vervolgens onze producten voortdurend perfectioneren.