| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P10 |
| MOQ: | sqm 3 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 5000sqm per maand |
Shenzhen Outdoor Full Color P10 Billboard Video Wall LED Display Screen voor commerciële reclame
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Resolutie/mm | 10 |
| Pixelconfiguratie | 1R1G1B |
| Pixeldichtheid/pixels/m2 | 10000 m2 |
| Resolutie van de module | 32*16 |
| Grootte van de module/mm | 320*160 |
| Zicht afstand | 10 tot 300 m |
| Eenpuntshelderheid aanpassen | Kan worden toegevoegd |
| Kleuren aanpassen met één punt | Kan worden toegevoegd |
| Helderheid van de witbalans | > 5000 cd/m2 |
| Kleurtemperatuur | 6500K-9500K |
| Horizontale kijkhoek | 120 ((graden) |
| Verticale kijkhoek | 60 ((graden) |
| Signal Process bit | 10 of 16 bit |
| Rijmodus | Constante aandrijflijn |
| Scanmodus | statische dringing |
| Framerate | 60 Hz |
| Hernieuwingsfrequentie | 3000 Hz |
| Besturingsmodus | Computersynchrone |
| Helderheidsbereik | Handmatige, automatische bediening, stapsloze continue verstelbare 255 stappen. |
| Buiten controlepunt | < 1/10000 |
| Werktijden | > 72 uur |
| Gemiddelde tijd tussen het falen | > 500 uur |
| Levensduur | >100000 uur |
| Omgevingstemperatuurbereik | werktemperatuurbereik -20°C-50°C |
| Maximaal vermogen:/m2 | < 600w |
| Gemiddeld vermogen:/m2 | < 200w |
| Technologie voor zelfcontrole | LED-spot zelfcontrole, communicatiecontrole, stroomcontrole, temperatuurmonitor (verplicht aanpassing) |
| Verwijderde controle | Afstandsbewaking en -besturing, opsporing van mogelijke storingen, verzending van waarschuwingssignalen aan de bedieners ((aanpassing nodig) |
| Softwareomgeving | Windows 1999, Windows |
| Inlaatstroomkabel | AC110v tot 220v |
| Signalinvoer | DVI |
| Garantie | 2 jaar kwaliteitsgarantie, 10 jaar reserveondersteuning |
Om de belangrijkste leverancier te zijn van creatieve, marketing en innovatieve oplossingen die zich inzetten om andere bedrijven te helpen slagen en groeien.
Verpakking:Houten behuizing, vliegbehuizing voor kiezen
Vervoer:per lucht, zee, trein, DHL, jij bent de baas.
Geef de details van uw eisen zo duidelijk mogelijk zodat we u de aanbieding kunnen sturen voor ontwerp of verdere bespreking.Het is beter om contact met ons op te nemen via Skype/email/Whatsapp, in geval van vertragingen.
We hebben indoor/outdoor/mobile LED/huur LED display/LED stage/advertentie LED display voor u om te kiezen.
Altijd: 7-17 dagen na ontvangst van uw betaling, als uw bestelling hoeveelheid, soms hebben we voorraad, kan levering binnen 7 dagen.
We hebben 2~5 jaar kwaliteit gegarandeerd, reserveonderdelen zoals de led module, ontvangende kaart, besturingskaart, stroomvoorziening zijn beschadigd niet veroorzaakt door kunstmatig beschadigd,Dan is het gratis onderhoud en stuur je nieuwe terug voor vervanging..
Onze led-producten moeten minstens 72 uur worden getest voordat ze worden verzonden, van de aankoop van grondstoffen tot het verzenden. Elke stap heeft strenge kwaliteitscontrolesystemen om te garanderen dat led-display met goede kwaliteit.
We geven gratis training aan onze klanten, leren de klant hoe hij schermen instelt, parameters configureert, de video's uitzendt via Nova star en colorlight of Linsn besturingssystemen,Onze ingenieur kan je direct leren hoe je controleert., of u helpen om te doen als je echt niet weet hoe te controleren ((Onze ingenieur kan tekst Engels, kunnen we meer tijd besparen).