| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P4.81 |
| MOQ: | 1sqm |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Leveringscapaciteit: | 5000sqm per maand |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Pixels | 4.81mm |
| Kleur van de buischip | Volle kleur |
| Kabinet | IJzer of aluminium voor opties |
| Pixelconfiguratie | 1R1G1B |
| Garantie | 3 jaar |
| Helderheid | 1500 nits |
| Pixeldichtheid | 43222 |
| Pixel Pitch | 4.81 mm |
| LED-type | SMD2121/1921 |
| Helderheid | > 1000 nits |
| Controlesysteem | LSN/Nova |
| Zienhoek | 140°H en 140°V |
| Levensduur | 60,000 uur |
| Energieverbruik | Gemiddeld 200w/m2, maximaal 600w/m2 |
| Operatievermogenspanning | 200-240 V / 50-60 Hz |
| Grootte van de kast (W × H × D) | 1024 × 1024 × 120 mm |
| Beeldoppervlak van de kast | 1.048 m2 |
| Materiaal van de kasten | Aluminiumkas voor het gieten |
| Gewicht van de kast | 12 kg |
| IP-classificatie | Binnen. |
| Contrast | ≥ 3000:1 |
| Vernieuwingssnelheid | 1920 Hz |
| Werktemperatuur | -10-30°C |
| Bergingstemperatuur | -20-50°C |
| Operatie Vochtigheid | 20-85% |
| Bewaarvochtigheid | 10-90% |