| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P10 |
| MOQ: | 2 SQM |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | PE zakken + sterke doos |
| Leveringscapaciteit: | 5000sqm per maand |
Om de belangrijkste leverancier te zijn van creatieve, marketing en innovatieve oplossingen die zich inzetten om andere bedrijven te helpen slagen en groeien.
| Productnaam | P10 Vaste LED-display voor buiten |
| Pixel Pitch | 10 mm |
| Grootte van de kast | 960 × 960 mm |
| Hoge helderheid | 5000 nits |
| Gewicht van de kast | 30 kg |
| Inlaatspanning | AC110-220V±10%, 50/60Hz |
| Rijmodus | 1/4 Scan |
| Certificaat | CE, ROHS, FCC, ISO9001, TUV |
| Resolutie/mm | 10 |
| Pixelconfiguratie | 1R1G1B |
| Pixeldichtheid/pixels/m2 | 10000 m2 |
| Resolutie van de module | 32*16 |
| Grootte van de module/mm | 320*160 |
| Zicht afstand | 10 tot 300 m |
| Eenpuntshelderheid aanpassen | Kan worden toegevoegd |
| Kleuren aanpassen met één punt | Kan worden toegevoegd |
| Helderheid van de witbalans | > 5000 cd/m2 |
| Kleurtemperatuur | 6500K-9500K |
| Horizontale kijkhoek | 120 ((graden) |
| Verticale kijkhoek | 60 ((graden) |
| Signal Process bit | 10 of 16 bit |
| Rijmodus | Constante aandrijflijn |
| Scanmodus | statische dringing |
| Framerate | 60 Hz |
| Hernieuwingsfrequentie | 3000 Hz |
| Besturingsmodus | Computersynchrone |
| Helderheidsbereik | Handmatige, automatische bediening, stapsloze continue verstelbare 255 stappen. |
| Buiten controlepunt | < 1/10000 |
| Werktijden | > 72 uur |
| Gemiddelde tijd tussen het falen | > 500 uur |
| levensduur | >100000 uur |
| Omgevingstemperatuurbereik | werktemperatuurbereik -200c-500c |
| Maximaal vermogen:/m2 | - < 800w |
| Gemiddeld vermogen:/m2 | < 300w |
| Technologie voor zelfcontrole | LED-spot zelfcontrole, communicatiecontrole, stroomcontrole, temperatuurmonitor (verplicht aanpassing) |
| Verwijderde controle | Afstandsbewaking en -besturing, opsporing van mogelijke storingen, verzending van waarschuwingssignalen aan de bedieners ((aanpassing nodig) |
| Softwareomgeving | Windows 1999, Windows |
| Inlaatstroomkabel | AC110v tot 220v |
| Signalinvoer | DVI |
| Garantie | 2 jaar kwaliteitsgarantie, 7 jaar reserveondersteuning |
Houten koffer of vluchtpakket zijn beschikbaar. Verzending per zee, lucht of DHL, meerdere verzendwijzen naar keuze.
Met meer dan 10 jaar ervaring in het produceren van led-displays, worden de apparatuur regelmatig bijgewerkt.
Met grootschalige productiecapaciteit en professionele productietechnologie heeft ons bedrijf een effectieve modulaire productie opgebouwd.We houden ons altijd aan de bevordering van de technische innovatie en kosten te verlagen ten bate van klanten.
Als wij eenmaal de leveringsdatum hebben beloofd, zullen wij ons best doen om deze te vervullen.
Voorverkoop: Uw aankoopvereisten zullen zeer gewaardeerd worden en wij zullen u geschikte producten aanbevelen.
Naverkoop: We zullen het gebruik van de producten volgen en vervolgens onze producten voortdurend perfectioneren.