| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P4 |
| MOQ: | sqm 6 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Leveringscapaciteit: | 5000sqm per maand |
P4 Kerk Evenement Bühne Achtergrond Huur Led Video Wand Huur Scherm
P4 LED-schermtoepassing voor verhuur
Dit verhuur-LED-display is zeker de beste optie voor buitenadvertenties en heeft een aantal kenmerken die het zeer geschikt maken voor buitenruimtes.Het kan werken in verschillende helderheidsniveaus en buitenomstandigheden. Huur led display kan ook worden gebruikt op het podium, bank, promotie, tentoonstelling, station, KTV, stadion, luchthaven en andere buitenplaatsen.
P4 Technische parameters van het LED-scherm
| Model van de post | SCX-P4 |
| LED-inkapseling | RGB 3 in 1 |
| Pixel Pitch | 4 mm |
| Besluit van het kabinet | 128 punten*128 punten |
| Grootte van de kast | 512 mm*512 mm |
| Pixelconfiguratie | Zwarte led 2121 |
| Pixeldichtheid | 62500 punten/m2 |
| Rijmethode | 1/16 scanmodus |
| Hernieuwingsfrequentie | 1920-3840 Hz |
| Bestuur-IC | INC2026 of Microblock MBI 5124 of andere chips |
| Grijzige schaal | 14bits |
| Witbalans Helderheid | 1000 nits |
| Kleurtemperatuur | 8000K. |
| Beste kortste kijkhoek | 4 m |
| Werkspanning | AC90-264V ± 10% |
| Maximaal energieverbruik | 950 W/m2 |
| Gemiddelde energieverbruik | 475W/m2 |
| Levensduur | 50000 uur |
| Werkomgeving | Temperatuur -10°C~+50°C, luchtvochtigheid 10-90% RH |
| Gewicht | 7.5 kg/pcs |
1, podium led display scherm
2, hoge verversingsfrequentie kan 3840-4000hz, goede kleurbalans
3, Ons bedrijf speciaal ontwerpen, snel aan elke kast en dunne lichtkast verbinden
4Grote uitzichthoek 150 graden
5, Beste consistentie van het masker
6Levenslange service altijd, geen zorgen over na-service
![]()
P4 Huur LED-schermHoge grijze schaal - Betere foto
Ons LED-scherm wordt vervaardigd met behulp van materiaal van de beste kwaliteit, gekocht bij de meeste gerenommeerde leveranciers.Hoge verversingsfrequentie en grijschaal zorgen ervoor dat de beeldkwaliteit naadloos blijft.
![]()
![]()
![]()
Breed zichtpunt voor een breder bereik
Het beeldscherm heeft een brede kijkhoek van 120° horizontaal en 120° verticaal, waardoor meer kijkers worden bereikt.alle kijkers dezelfde kwaliteitsproducten presenterenDit maakt het geschikt voor grote bijeenkomsten.
Strikte vergrijzingstest
Alle producten ondergaan een strenge verouderingstest. De 72 uur durende verouderingstest wordt uitgevoerd zonder lampen, dimlampen, kleurverschillen en mozaïek.Het product wordt alleen op de markt gebracht als het de verouderingstest doorloopt, zodat u de beste kwaliteit kunt krijgen.
Verpakking en verzending
Verpakking: Houten kast en vluchtkoffer beschikbaar
Verzending: per lucht, zee, DHL, UPS, EMS
![]()
Veelgestelde vragen
Q1: Hoe lang duurt de levering?