| Plaats van herkomst: | Shenzhen in China |
| Merknaam: | SCXK |
| Certificering: | CE/ROHS/FCC/ISO/CB |
| Modelnummer: | P4 |
| Min. bestelaantal: | sqm 3 |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | het vluchtgeval, houten geval, karton, het is tot u. |
| Levertijd: | 7-10 ontvangen de werkdagen na uw betaling |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 5000sqm per maand |
| Pixels: | 4 mm | Kleur buischip: | Volledige kleur |
|---|---|---|---|
| Weergavefunctie: | Video/Tekst/Afbeelding | Kastje: | sterven katten aluminium of ijzer |
| Framefrequentie: | 7 weken dagen <MOQ500 | Gemiddeld GEEN mislukking: | Karton en houten kist |
| Afstand verzenden: | 113*93*45mm | Maximaal vermogen: | 600W/m2 |
| Kijkhoek: | H:160V:140 | ||
| Markeren: | geleide video het schermhuur,het huur geleide vertoningsscherm |
||
| Artikel Model | SCX-P4 |
|---|---|
| LED Inkapseling | RGB 3 in 1 |
| Pixel Pitch | 4mm |
| Kast Resolutie (B*H) | 128dots*128dots |
| Kast Afmeting | 512mm*512mm |
| Pixel Configuratie | Zwarte LED 2121 |
| Pixel Dichtheid | 62500 dots/sqm |
| Rijmethode | 1/16 scanmodus |
| Vernieuwingsfrequentie | 1920~3840 Hz |
| Rij-IC | INC2026 of Microblock MBI 5124 of andere chips |
| Grijswaarden | 14bits |
| Witbalans Helderheid | 1000nits |
| Kleurtemperatuur | 8000K |
| Beste Kortste Kijkhoek | 4m |
| Werkspanning | AC90-264V±10% |
| Maximale Stroomverbruik | 950W/m² |
| Gemiddeld Stroomverbruik | 475W/m² |
| Levensduur | 50000 uur |
| Werkomgeving | Temperatuur -10℃~+50℃, vochtigheid 10-90% RH |
| Gewicht | 7.5KG/stuk |
Contactpersoon: Susan_zhang
Tel.: +8618344159301
Uiterst dunne P4 RGB 3 in 1 SMD-van het LEIDENE Kabinetten het Schermaluminium, Hoge Resolutie
Volledige de kleuren LEIDENE van SMD P4 1R1G1B Gordijngevel, 62500/m Binneninstallatie ²
Flexible Outdoor Stage Background LED-scherm 576x576*85mm
Video Wall Stage LED-scherm P2 P2.5 P3 P4 P5 P6 Voor visuele liveconcerten