| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P4.81 |
| MOQ: | sqm 3 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | PE zakken + sterke doos |
| Leveringscapaciteit: | 5000 m2 per maand |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Resolutie/mm | 10 |
| Pixelconfiguratie | 1R1G1B |
| Pixeldichtheid/pixels/m2 | 10000 m2 |
| Resolutie van de module | 32*16 |
| Grootte van de module/mm | 320*160 |
| Zicht afstand | 10 tot 300 m |
| Eenpuntshelderheid aanpassen | Kan worden toegevoegd |
| Kleuren aanpassen met één punt | Kan worden toegevoegd |
| Helderheid van de witbalans | > 8000cd/m2 |
| Kleurtemperatuur | 6500K-9500K |
| Horizontale kijkhoek | 120° |
| Verticale kijkhoek | 60° |
| Signal Process bit | 10 of 16 bit |
| Rijmodus | Constante aandrijflijn |
| Scanmodus | Statisch rijden |
| Framerate | 60 Hz |
| Hernieuwingsfrequentie | 3000 Hz |
| Besturingsmodus | Computersynchrone |
| Helderheidsbereik | Handmatige, automatische bediening, stapsloze continue verstelbare 255 stappen. |
| Buiten controlepunt | < 1/10000 |
| Werktijden | > 72 uur |
| Gemiddelde tijd tussen het falen | > 500 uur |
| Levensduur | >100000 uur |
| Omgevingstemperatuurbereik | Werktemperatuurbereik -20°C tot +50°C |
| Maximaal vermogen/m2 | < 800w |
| Gemiddelde vermogen/m2 | < 300w |
| Technologie voor zelfcontrole | LED-spot zelfcontrole, communicatiecontrole, stroomcontrole, temperatuurmonitor (aanpassingsbehoefte) |
| Verwijderde controle | Op afstand toezicht en besturing, potentiële storingen registreren, waarschuwingssignalen sturen naar de operatoren (aanpassingsbehoefte) |
| Softwareomgeving | Windows 1999, Windows |
| Inlaatstroomkabel | AC110v tot 220v |
| Signalinvoer | DVI |
| Garantie | 2 jaar kwaliteitsgarantie, 10 jaar reserveondersteuning |