| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P3 |
| MOQ: | 2 SQM |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Leveringscapaciteit: | 5000 m2 per maand |
| Indoor SMD P3 | |
|---|---|
| Lampmaat | 2121 |
| Resolutie/mm | 3 |
| Pixelconfiguratie | RGB 3 in 1 |
| Pixeldichtheid/pixels/m² | 111111/m² |
| Module resolutie | 64x64 |
| Module maat/mm | 192x192mm |
| Kijk afstand | ≥3m |
| Enkele punt helderheid aanpassing | Kan worden toegevoegd |
| Enkele punt kleur aanpassing | Kan worden toegevoegd |
| Witbalans helderheid | >1000cd/㎡ |
| Kleurtemperatuur | 6500K-9500K |
| Horizontale kijkhoek | 120(graden) |
| Verticale kijkhoek | 60(graden) |
| Signaalverwerking bit | 10 of 14 bit |
| Grijze verwerking | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Controle afstanden | Internetkabel:100m, multimembraan:500m, monofilm:5km |
| Rijmodus | Constante stroom |
| Scanmodus | 1/8 |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Vernieuwingsfrequentie | >3000Hz |
| Controlemodus | Computer synchroon |
| Bereik helderheid aanpassing | Handmatige, automatische bediening, traploos continu aangepast 255 stappen. Geen grijsverlies |
| Uit controle punt | <1> |
| Werktijden | ≥72uur |
| Gemiddelde tijd tussen storingen | >5000uur |
| Levensduur | 100000uur |
| Levensduur-all-white(helderheid halvering) | 50000uur |
| Omgevingstemperatuurbereik | Bedrijfstemperatuurbereik: -20-45℃ Opslagtemperatuurbereik: -30-65℃ |
| Maximaal vermogen:/㎡ | <900W |
| Gemiddeld vermogen:/㎡ | <300W |
| Zelfcontrole technologie | LED spot zelfcontrole, communicatiecontrole, stroomcontrole, temperatuurbewaking (maatwerk nodig) |
| Remote monitoring | Afstands toezicht en controle, registreer potentiële storingen, stuur waarschuwingssignalen naar de operators. (maatwerk nodig) |
| Software omgeving | WindowsNT, Windows1999, WindowsXP |
| Breedte tussen centra van lichtpunten | Afwijking<3% |
| Helderheidsuniformiteit | <10% |
| Kleuruniformiteit(chromaticiteitscoördinaat) | ±0.003 |
| Voedingseis | AC85-264V(50Hz-60Hz) |
| Contrast | (1000:1) |
| Systeembeveiliging | Vochtbestendig, stofdicht, hoge temperatuur bescherming, anti-corrosie, anti-verbranding, anti-statisch, anti-vibratie |
| Vochtigheid(werken) | werken: 10-95% |
| Vochtigheid(opslag) | opslag: 10-95% |