| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P3.91 |
| MOQ: | 5 m² |
| Prijs: | 416$-665$/sqm |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 5000 m2 per maand |
| Fysieke toonhoogte | 3.91mm |
| Materiaal van de kasten | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Framefrequentie | ≥ 60 Hz |
| Gemiddeld geen mislukking | ≥ 1000 uur |
| Transmissieafstand | Internetkabel < 100 m |
| Maximaal vermogen | 700 W/m2 |
| Zienhoek | H:160° V:140° |
| Pixeldichtheid | 65410 punten/m2 |
| LED-vorm en -grootte | 2 mm SMD2121 |
| LED-arrangement | RGB 3 in 1 |
| Modelnummer | P3.91 | P4.81 | P5 | P6 |
|---|---|---|---|---|
| Module Fysieke resolutie | 64×64 | 42×42 | 32×64 | 32×32 |
| Fysieke grootte van de module | 250 mm × 250 mm | 250 mm × 250 mm | 320 mm × 160 mm | 192 mm × 192 mm |
| Grootte van de kast | 500 mm × 500 mm | 500 mm × 500 mm | 640 mm × 640 mm | 576 mm × 576 mm |
| Pixelconfiguratie | SMD 3in1 | |||
| LED-dichtheid (punten/m2) | 65410 | 43222 | 40000 | 27778 |
| LED-lamp modeltype | SMD2121 | SMD2121 | SMD2727 | SMD3535 |
| De helderheid van de witbalans | ≥ 1000 nits | ≥ 1000 nits | ≥ 1000 nits | ≥ 1200 nits |
| Energieverbruik (max) | 700 W/m2 | 600 W/m2 | 600 W/m2 | 600 W/m2 |
| Levensduur | >100.000 uur | |||