| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P3.91 |
| MOQ: | 5 m² |
| Prijs: | 525$-829$ |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 5000sqm per maand |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Pixels | 3.91mm |
| Kabinet | Aluminium voor gietgieten |
| Framefrequentie | ≥ 60 Hz |
| Gemiddeld geen mislukking | ≥ 1000 uur |
| Transmissieafstand | Internetkabel < 100 m |
| Vernieuwingssnelheid | ≥1920 Hz |
| Maximaal vermogen | 600 m2 |
| Grootte van de module | 250 × 250 mm |
| Grootte van de kast | 500 × 500 mm / 500 × 1000 mm |
| Pixeldichtheid | 65410 |
| Productmodel | P2 | P2.5 | P3 | P3.91 | P4 | P5 | P6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pixel Pitch | 2 mm | 2.5 mm | 3 mm | 3.91mm | 4 mm | 5 mm | 6 mm |
| Rijmodus | 1/20 Scannen | 1/16 Scannen | 1/16 Scannen | 1/16 Scannen | 1/20 Scannen | 1/8 Scannen | 1/8 Scannen |
| Pixelconfiguratie | 1R1G1B | 1R1G1B | 1R1G1B | 1R1G1B | 1R1G1B | 1R1G1B | 1R1G1B |
| LED-type | SMD 1515 Zwart | SMD 2020 Zwart | SMD 2020 Zwart | SMD 2020 Zwart | SMD 2020 Zwart | SMD 3528 Zwart | SMD 3528 Zwart |
| Grootte van de module (mm) | 256×256 | 240×240 | 192×192 | 250 × 250 | 128×128 | 320 × 160 | 192×192 |
| Modulepixels | 128×128 | 96 × 96 | 64×64 | 64×64 | 32×32 | 64×32 | 32×32 |
| Pixeldichtheid | 250000 punten/m2 | 160000 punten/m2 | 111111 punten/m2 | 65536 punten/m2 | 62500 punten/m2 | 40000 punten/m2 | 27777 punten/m2 |
| Zienhoek | 140°/120° | 140°/120° | 140°/120° | 140°/120° | 140°/120° | 140°/120° | 140°/120° |
| Max./gemiddelde energieverbruik | 1000/400 W/m2 | 1000/400 W/m2 | 900/360 W/m2 | 800/320 W/m2 | 800/320 W/m2 | 600/240 W/m2 | 600/240 W/m2 |
| Helderheid | ≥ 1800 cd/m2 | ≥ 1500 cd/m2 | ≥ 1500 cd/m2 | ≥ 1500 cd/m2 | ≥ 1500 cd/m2 | ≥ 1500 cd/m2 | ≥ 1200 cd/m2 |
| Vernieuwingssnelheid | ≥ 3000 Hz | ≥ 2000 Hz | ≥ 2000 Hz | ≥ 2000 Hz | ≥ 2000 Hz | ≥ 2000 Hz | ≥ 2000 Hz |
| Aanbevolen kijkopstand | ≥ 2 m | ≥ 2,5 m | ≥ 3 m | ≥ 3,91 m | ≥ 4 m | ≥ 5 m | ≥ 6 m |
| Werktemperatuur/vochtigheid | -20°C~+65°C/10%~95%RH | ||||||