| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P4 |
| MOQ: | 1 m² of meer |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | sqm 3000 per maand |
Veelzijdig ontwerp
Met betrouwbare compatibiliteit en functionele kwaliteiten is het volledig beschikbaar voor de vaste en verhuurmarkten, wat perfect voldoet aan verschillende binnenvereisten.
Super slank en licht ontwerp, installatie door één persoon
Het paneelgewicht is slechts 0,85 kg, meer dan 70% lichter dan vergelijkbare producten, en de paneeldiepte is 36 mm, 50% dunner dan vergelijkbare producten in de branche, wat klanten aanzienlijke kostenbesparingen oplevert op transport en installatie. Installatie door slechts één persoon.
Flexibel, innovatief ontwerp
Deze displays zijn nuttig in elke gebogen toepassingsomgeving om flexibele, kosteneffectieve reclamemedia te creëren.
Bredere kijkhoeken
160°/160° bredere kijkhoeken en extreem korte kijkafstanden om oogverblindende, hoge-resolutie video's te bekijken en het potentiële klantenverkeer te verhogen.
Stabiele en onafhankelijke regelkast
In geval van een storing kunt u de onafhankelijke regelaar vervangen terwijl deze in bedrijf is. Twee uitgangspoorten zorgen voor de transmissie van gegevens en stroomvoorziening naar 8 modules, drie uitgangspoorten zijn voor 9 modules, het is aan u.
![]()
| Gedetailleerde specificaties van indoor full-color LED-display | |
| Modelnr. | P4 |
| Pixel Pitch | 4 mm |
| Modulegrootte | 256*128 mm |
| Pixel Dichtheid | 62500 |
| Pixel samenstelling | 1R1G1B |
| Module Resolutie | 64*32 |
| De optimale kijkafstand | 4-50 m |
| De optimale kijkhoek | H:120° V:120° |
| Maximale stroomverbruik | 1200W/m2 |
| Standaard kastgrootte | 768*768 mm |
| Kastgewicht | 20 kg |
| Rijmethode | 1/16 Scan |
| Framefrequentie | 65,7 biljoen60 Hz/s |
| Vernieuwingsfrequentie | ≥180 Hz |
| Witbalans Luminantie (CD/m2)≥ | 65,7 biljoenBedrijfstemperatuur omgeving |
| tussen -20 | °CBedrijfsspanning°CBedrijfsspanning |
| 220V±10% | Grijsschaal |
| Weergavekleuren | ≥65,7 biljoen kleuren (gesynchroniseerd) Helderheidsaanpassing |
| 1024 graden van elke |
kleur (R.G.B) kan worden handmatig aangepast en 16 niveaus van elke kleur kunnen worden automatisch aangepast Ingangssignaal |
| RF | ,COMPOSITIE,COMPOSITIE,COMPOSITIE,COMPOSITIE,COMPOSITIEBesturingssysteem |
| PC+DVI-display |
kaart+masterkaart + glasvezeltransmissie Gemiddeld geen storing |
≥1000 uur |
Levensduur |
| > | 100000 uurUitvalpercentage |
<| n style="font-family:inherit; font-size:inherit">0.0002Transmissieafstand
| |
| Internetkabel: | <100 mVeelgestelde vragen: |
1. Hoe kan ik een bestelling bij ons plaatsen?
Wij zijn een fabriek van LED-displays voor buiten en binnen, en hebben bijna 6 jaar professionele ervaring hierin. Als u geïnteresseerd bent in onze producten, zullen we ons best doen om met u samen te werken. Ten eerste kunt u ons de modulegrootte vertellen, dan zal onze ingenieur verschillende soorten projecten analyseren en uitvoeren volgens uw verzoek ter selectie, elk project heeft zijn eigen voor- en nadelen, alle details inclusief prijs zijn ter referentie, dan kunt u beslissen welk project het beste bij uw situatie past. Zodra u de bestelling heeft bevestigd, betaalt u ons de aanbetaling van 30%, zowel u als wij stempelen en ondertekenen het contract, dan produceren we de goederen voor u, zorgen we voor goede kwaliteit en leveren we de goederen binnen de deadline, service eerst, vertrouw ons, vertrouw de wereld.
2. Als u een goedkopere prijs wilt, wat zullen we dan doen?
Aangezien wij een fabriek zijn, is de prijs die we u aanbieden redelijk, en we moeten zorgen voor goede kwaliteit, u kunt de prijs vergelijken met andere leveranciers als het om hetzelfde product gaat, maar als uw hoeveelheid inderdaad groot is, kunnen we ook een zeer kleine winst overwegen voor uw langdurige samenwerking met ons, en co-win. Winst is niet ons laatste doel, ons doel is om betere kwaliteit en service te bieden aan meer mensen, meer mensen te laten genieten van het andere gevoel, meer entertainment en het belangrijkste nieuws, door onze LED-displays te gebruiken, krijgt u een ontspannen en vrolijke stemming, we kunnen over alles praten. Communicatie is niet het probleem voor altijd.
3. Hoe kunt u de kwaliteit van onze producten vertrouwen?
Om een goede reputatie op te bouwen, is alleen praten niet voldoende, we moeten het doen om onszelf te bewijzen, elke cursus is strikt vanaf het begin dat we materiaal kopen, onze ingenieur inspecteert de kwaliteit van het materiaal, zelfs het kleinste onderdeel, bovendien zullen ze werknemers begeleiden bij de productie, zodra ze het slechte punt vinden, zal het product slecht worden gedaan en zo snel mogelijk opnieuw worden gedaan, ze zullen niet stoppen met het testen van elk punt totdat alles goed is, omdat ze weten dat details bepalen of het slaagt of niet, vooral tegenwoordig, welkom om ons te controleren.
4. Kunt u onze fabriek in China bezoeken?
Meestal zijn buiten onze medewerkers andere personen niet toegestaan om de fabriek te bezoeken, omdat het niet goed is voor werknemers om zich geconcentreerd te produceren. Maar, natuurlijk, onze fabriek staat open voor onze klanten, zeer welkom om ons te bezoeken, en de verantwoordelijke persoon zal u stap voor stap door de werkplaats leiden, u zult de ruwe productiesituatie kennen, dan zult u ons vertrouwen. Zakendoen is langdurige samenwerking. Vertrouwen is het belangrijkste tussen elkaar. Ik denk dat we niet alleen zaken samen kunnen doen, maar ook goede vrienden kunnen zijn. De toekomst behoort zowel aan u als aan ons toe.
5. Wat is onze cultuur
, elke werknemer in dit bedrijf is niet alleen een collega, maar ook vrienden, de vriendschap is rijk, alle medewerkers doen elke dag hun best om te werken. Onze werkspreuk is: Warm werken, gelukkig leven; De geest is: Streng eisend, bewust toegewijd; Het doel is: Klant voorop, Service eerst; Service-idee: Loyale service, Wonderlijk leven; Wij geloven dat SCXK in de nabije toekomst steeds groter zal worden met onze inspanningen. Welkom om het te ervaren.