| Plaats van herkomst: | Shenzhen in China |
| Merknaam: | SCXK |
| Certificering: | CE/ROHS/FCC/ISO/CB |
| Modelnummer: | P8 |
| Min. bestelaantal: | 2sqm |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | het vluchtgeval, houten geval, karton, het is tot u. |
| Levertijd: | 7-10 ontvangen de werkdagen na uw betaling |
| Betalingscondities: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Levering vermogen: | 5000sqm per maand |
| Pixels: | 8 mm | Kleur buischip: | Volledige kleur |
|---|---|---|---|
| Weergavefunctie: | Video | Kastgrootte: | 320 mm*160 mm |
| Werkspanning: | DC5V | Garantie tijd: | 3 jaar |
| puntdichtheid: | 15625 | Rijmodus: | 1/4Scanering |
| certificaten: | CE, ROHS, FCC, ISO, CB | ||
| Markeren: | SMD LED-Display,Buiten SMD Led Display |
||
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Pixels | 8 mm |
| Kleur van de buischip | Volle kleur |
| Toonfunctie | Video |
| Grootte van de kast | 320 mm*160 mm |
| Werkspanning | DC5V |
| Garantietijd | 3 jaar |
| Puntdichtheid | 15625 |
| Rijmodus | 1/4 scanning |
| Certificaten | CE, RoHs, FCC, ISO, CB |
| LED-lampen | SMD3535 (LED's met hoge helderheid) |
| LED-norm | Werkelijke pixels (1R1G1B) |
| Rode golflengte | 625-630 nm |
| Groene golflengte | 515 tot en met 530 nm |
| Blauwe golflengte | 465-475 nm |
| Pixel Pitch | 8 mm |
| Grootte van de module | 320 mm x 160 mm |
| Resolutie van de module | 32 punten x 16 punten |
| Grootte van de kast | 960 mm x 960 mm |
| Besluit van het kabinet | 120 pixels x 120 pixels |
| Materiaal van de kasten | Vervaardiging uit ijzer |
| Pixeldichtheid | 15625 pixels/m2 |
| Helderheid | > 5000cd/m2 |
| Zienhoek | 110° H, 50° V |
| De beste zichtsafstand | 1m~150m |
| Energieverbruik | Maximum: 1000w/m2, gemiddeld: 280w/m2 |
| Vernieuwingssnelheid | 3000 Hz |
| Inlaatspanning | AC220V/50H of AC110V/60H |
| Uitgangsspanning | DC5V, 40A |
| Grauwe schaalniveaus | 1024 |
| Kleuren weergeven | 16.7 miljoen (R1024 x G1024 x B1024) |
| MTBF | 10,000 uur |
| Levensduur | 100,000 uur |
| Beschermingsniveau | IP64 |
| Werktemperatuur | -25°C tot 65°C |
| Werkvochtigheid | 10% tot 99% |
Contactpersoon: Susan_zhang
Tel.: +8618344159301
Uiterst dunne P4 RGB 3 in 1 SMD-van het LEIDENE Kabinetten het Schermaluminium, Hoge Resolutie
Volledige de kleuren LEIDENE van SMD P4 1R1G1B Gordijngevel, 62500/m Binneninstallatie ²
Flexible Outdoor Stage Background LED-scherm 576x576*85mm
Video Wall Stage LED-scherm P2 P2.5 P3 P4 P5 P6 Voor visuele liveconcerten