| Plaats van herkomst: | Shenzhen in China |
| Merknaam: | SCXK |
| Certificering: | CE/ROHS/FCC/ISO/UL/CB |
| Modelnummer: | P10 |
| Min. bestelaantal: | Geen limiet |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | het vluchtgeval, houten geval, karton, het is tot u. |
| Levertijd: | 7-10 ontvangen de werkdagen na uw betaling |
| Betalingscondities: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Levering vermogen: | 5000sqm per maand |
| Pixels: | 10 mm | Kleur buischip: | Volledige kleur |
|---|---|---|---|
| LED-type: | SMD3535 | Weergavefunctie: | Video |
| Waterdicht: | IP65 | Framefrequentie: | >=60 Hz |
| Gemiddeld GEEN mislukking: | >=1000 uur | Afstand verzenden: | Internetkabel <100m |
| Kijkafstand: | 10-400m | Dikte: | 10000 piexls |
| Markeren: | LEIDENE Vertoning SMD,Buiten SMD Led Display |
||
| Pixels | 10 mm |
| Kleur van de buischip | Volle kleur |
| Led-type | SMD 3535 |
| Toonfunctie | Video |
| Waterdicht | IP65 |
| Framefrequentie | ≥ 60 Hz |
| Gemiddeld GEEN mislukking | ≥ 1000 uur |
| Transmissieafstand | Internetkabel < 100 m |
| Zichtvermogen | 10 tot 400 m |
| Dichtheid | 10000 pixels |
| Kleurtype | Echte volle kleur. |
| Grootte van de module | 320*160 mm |
| Pixel led | SMD3535 |
| Afwikkelingspercentage | 32*16 |
| Bestuur-IC | MBI5024 |
| Werkspanning | DC5V |
| Kracht | 200 W |
| Werktemperatuur | -20°C - +55°C |
| Grootte van de kast | 960 x 960 mm |
| Materiaal voor kasten | Aluminium, gestreken/gegooid |
| Gewicht van de kast | 32.5 kg |
| Ingangsbescherming | Voor/achter IP65 |
| Materiaal | Aluminium van ijzer of van gietwerk |
| Kleur | Volle kleur |
| Grootte | 960*960 mm |
| Afwikkelingspercentage | 32*16 |
| Hoeveelheid modules | 4*6 |
| Dichtheid | 1000 punten/m2 |
| Witbalansverlichting | ≥5500cd/m2 |
| Kleurtemperatuur | 6500 |
| Horizontale kijkhoek | 110 |
| Verticale kijkhoek | 50 |
| Beschermingsgraad | Voor/na: IP65/IP43 |
| Niet-platte | 1 mm |
| Interval van de module | 1 mm |
| Gewicht | 10-40 kg |
| Maximaal vermogen/m2 | 600 W |
| Framefrequentie | ≥ 60 Hz/s |
| Hernieuwingsfrequentie | ≥ 300 Hz/s |
| Grijze kwaliteit | 16777216 |
| Luchtsterkte aangepast | 256 graden per hand & 8 graden per auto-optisch/kleur |
| Invoersignaal | RF, S-video, RGB, RGBHV, YUV, YC & Composition, enz. |
| Controlesysteem | PCTV niet-lineaire bewerkingskaart + DVI-displaykaart + hoofdcontrollerkaart + glasvezeltransmissie (optioneel) |
| MTBF | > 5000 uur |
| Levensduur | >100000 uur |
| Het aantal vlekken | < 0.0002 |
| Video-signaal (met videoprocessor) | AV, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Kleurtemperatuur | Door software verstelbaar |
| Helderheidsniveau | 256 niveaus, automatische aanpassing door software |
| Beheerswijze | Computer, video-synchroon, real-time, offline, draadloos, internet enz. |
Houten koffer of vluchtpakket zijn beschikbaar. Verzending per zee, lucht of DHL, meerdere verzendwijzen naar keuze.
Met meer dan 10 jaar ervaring in de productie van LED-displays wordt onze apparatuur regelmatig bijgewerkt.
Onze grootschalige productiecapaciteit en professionele technologie stellen ons in staat concurrerende prijzen te handhaven en tegelijkertijd technische innovatie te bevorderen ten bate van de klanten.
We houden ons aan onze leveringsverplichtingen en implementeren speciale procedures zoals noodinventarisatie om de levering van producten ononderbroken te houden.
Voorverkoop: Wij overwegen uw wensen zorgvuldig en raden geschikte producten aan.
Naverkoop: We volgen het gebruik van producten om ons aanbod voortdurend te verbeteren.
Contactpersoon: Susan_zhang
Tel.: +8618344159301
Uiterst dunne P4 RGB 3 in 1 SMD-van het LEIDENE Kabinetten het Schermaluminium, Hoge Resolutie
Volledige de kleuren LEIDENE van SMD P4 1R1G1B Gordijngevel, 62500/m Binneninstallatie ²
Flexible Outdoor Stage Background LED-scherm 576x576*85mm
Video Wall Stage LED-scherm P2 P2.5 P3 P4 P5 P6 Voor visuele liveconcerten