| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P3.91 |
| MOQ: | sqmh 2 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 5000sqm per maand |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Pixel Pitch | 3.91-7.82mm |
| Toonfunctie | Video/tekst/beeld |
| Framefrequentie | >= 60 Hz |
| Gemiddeld GEEN mislukking | >=1000 uur |
| Transmissieafstand | Internetkabel < 100 m |
| Vernieuwingssnelheid | >=1920HZ |
| Maximaal vermogen | 600 m2 |
| Scanmodus | 6 scan |
| Installeer stijl | Vaste installatie voor het heffen |
| Helderheid | meer dan 6000 |
| Pixel Pitch | 5.21mm | 6.25mm | 8.93mm | 10.42mm | 12.5 mm | 15.63mm |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Afmeting van het bord ((mm) | 1000*500 | 1000*500 | 1000*500 | 1000*1000 | 1000*1000 | 1000*1000 |
| De orde | 8 vierkante meter | 8 vierkante meter | 8 vierkante meter | 8 vierkante meter | 8 vierkante meter | 8 vierkante meter |
| Gewicht ((kg/m2) | 8 | 8 | 8 | 12 | 12 | 12 |
| Helderheid ((/m2) | > 6 000 | > 5500 | > 4200 | > 4200 | > 3000 | > 3000 |
| 1 | Pixel | 3.9-7.8 mm |
| 2 | Rijmodus | 7scan |
| 3 | Resolutie van de module | 126*32 punten |
| 4 | Module Pixel | 4032 punten |
| 5 | Grootte van de kast ((LXH) | 1000*500 mm |
| 6 | Besluit van het kabinet | 256 x 64 punten |
| 7 | Overdraagbaarheid | ≥ 70% |
| 8 | Aantal modules | 8 stuks |
| 9 | Pixeldichtheid | 32256 punt/m2 |
| 10 | Materiaal | Aluminiumprofiel |
| 11 | Gewicht van de kast | 7 kg |
| 12 | Helderheid | 3000 cd/m2 |
| 13 | Perspectief | Horizontaal 140°, verticaal 140° |
| 14 | Minimale zichtsafstand | ≥ 4 m |
| 15 | Grauw niveau | 16 bit |
| 16 | Vernieuwingssnelheid | >1920HZ |
| 17 | Framefrequentie | 60 fps |
| 18 | Inlaatspanning | AC 86-264V/60Hz |
| 19 | Energieverbruik (maximaal/gemiddeld) | 800/240 W/m2 |
| 20 | Gewicht van het scherm | 9.5 kg/m2 |
| 21 | Levensduur | ≥100.000 uur |
| 22 | IP-beschermingsniveau | IP43 |
| 23 | Temperatuur | -20°C~+60°C of -40°C~+60°C |
| 24 | Vochtigheid | 10%-85% RH |
| 25 | Besturingssysteem | NOVA/LINSN |