| Plaats van herkomst: | Shenzhen China |
| Merknaam: | SCXK |
| Certificering: | CE/ROHS/FCC/ISO/UL |
| Modelnummer: | P4.81 |
| Min. bestelaantal: | sqm 3 |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | het vluchtgeval, houten geval, karton, het is tot u. |
| Levertijd: | 7-15 werkdagen na ontvangst van uw betaling |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 5000 m2 per maand |
| Pixels: | 4,81 mm | Kleur buischip: | Volledige kleur |
|---|---|---|---|
| LED-type: | SMD3535 | De optimale kijker: | H: 360 °, V: 360 ° |
| relatieve vochtigheid: | ≤95% RV | IC: | MBI 5024 IC |
| Nominale stroom/gemiddeld vermogen: | 400W/240W | scanmodus: | statische scan |
| Helderheid: | over dan 3000 | ||
| Markeren: | interactieve dansvloer,het licht danst omhoog vloer |
||
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Pixels | 4.81mm |
| Kleur van de buischip | Volle kleur |
| Led-type | SMD3535 |
| Toonfunctie | Video |
| De optimale kijkhoek | H:360°, V:360° |
| Relatieve luchtvochtigheid | ≤ 95% RH |
| IC | MBI 5024 IC |
| Nominaal vermogen/gemiddeld vermogen | 400W/240W |
| Scanmodus | Statische scanning |
| Helderheid | Meer dan 3000 |
| LED-specificaties | |
| Type | SMD |
| LED-norm | Werkelijke pixels (1R1G1B) |
| Rode golflengte | 625-630 nm |
| Groene golflengte | 515 tot en met 530 nm |
| Blauwe golflengte | 465-475 nm |
| Specificaties van de module | |
| Pixel Pitch | 4.81mm |
| Resolutie | 52x52 punten |
| Grootte van de module | 250 x 250 mm |
| Specificaties van de kast | |
| Grootte van de kast (W*H) | 500 x 1000 mm |
| Besluit van het kabinet | 104x208 punten |
| Pixeldichtheid | 43222 punten/m2 |
| Gewicht van de kast | ≤ 6,5 kg |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Vlakheid van de kast | ≤ 0,3 mm |
| Screen Parameters | |
| Kleur-/helderheidskalibratie | - Ja, dat klopt. |
| Kleurtemperatuur (K) | 3000 tot 10000 |
| Afwijking van de lichtsentrumafstand | < 3% |
| Uniformiteit van de helderheid | ≥97% |
| Kleuruniformiteit | Binnen ± 0,003C × Cy |
| Contrastverhouding | 5000:1 |
| Bekijkhoek | Horizontaal 160°/verticaal 140° |
| Inlaatspanning | AC100~240V (50-60Hz) |
| Energieverbruik | Max:800w/m2 Gemiddeld:280w/m2 |
| Rijmethode | 13 scannen |
| Beschermingsniveau | IP65 waterdicht |
| Grauwe schaalniveaus | R(256) G(256) B(256) |
| Levensduur | 100,000 uur |
| Temperatuurbeheersing | -20 -- 50°C |
| Vochtigheidsbeheer | 10 tot 90% |
| Kenmerken | Anti-slip, anti-botsing, grote draagkracht |
| Gebruik | LED-vloeren, LED-wandachtergrond |
| Displayfunctie | Tekst, foto, video |
Contactpersoon: Susan_zhang
Tel.: +8618344159301
Uiterst dunne P4 RGB 3 in 1 SMD-van het LEIDENE Kabinetten het Schermaluminium, Hoge Resolutie
Volledige de kleuren LEIDENE van SMD P4 1R1G1B Gordijngevel, 62500/m Binneninstallatie ²
Flexible Outdoor Stage Background LED-scherm 576x576*85mm
Video Wall Stage LED-scherm P2 P2.5 P3 P4 P5 P6 Voor visuele liveconcerten