| Plaats van herkomst: | Shenzhen China |
| Merknaam: | SCXK |
| Certificering: | CE/ROHS/FCC/ISO/UL/CB |
| Modelnummer: | P10 |
| Min. bestelaantal: | 6 stuks |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | het vluchtgeval, houten geval, karton, het is tot u. |
| Levertijd: | 7-10 ontvangen de werkdagen na uw betaling |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 5000sqm per maand |
| Pixels: | ES5500 | Kleur buischip: | Volledige kleur |
|---|---|---|---|
| LED-type: | SMD3535 | Weergavefunctie: | Video/Tekst/Afbeelding |
| Waterdicht: | IP65 | Kastmateriaal: | IJzer, staal of aluminium voor opties |
| MBI: | 5124 | Kijkhoek: | H:160V:140 |
| Optimale kijkafstand: | >=10m | Spanning: | DC5V |
| Helderheid: | 50000cd/m2 | Schermgrootte: | 960*960mm |
| Markeren: | Verhuur LED-scherm,het geleide huurscherm |
||
Om de belangrijkste leverancier te zijn van creatieve, marketing en innovatieve oplossingen die zich inzetten om andere bedrijven te helpen slagen en groeien.
| Productnaam | P10 Vaste LED-display voor buiten |
| Pixel Pitch | 10 mm |
| Grootte van de kast | 960 × 960 mm |
| Hoge helderheid | 7500 nits |
| Gewicht van de kast | 39 kg |
| Inlaatspanning | AC110-220V±10%,50/60Hz |
| Rijmodus | 1/2 Scan |
| Certificaat | CE, ROHS, FCC, ISO9001, TUV |
| Resolutie/mm | 10 |
| Pixelconfiguratie | 1R1G1B |
| Pixeldichtheid/pixels/m2 | 10000 m2 |
| Resolutie van de module | 32*16 |
| Grootte van de module/mm | 320*160 |
| Zicht afstand | 12 tot 300 m |
| Helderheid van de witbalans | > 8000cd/m2 |
| Kleurtemperatuur | 6500K-9500K |
| Horizontale kijkhoek | 120° |
| Verticale kijkhoek | 60° |
| Hernieuwingsfrequentie | 3000 Hz |
| Werktemperatuur | -20°C tot +50°C |
| Garantie | 2 jaar kwaliteitsgarantie, 10 jaar reserveondersteuning |
Verpakkingen zijn verkrijgbaar in houten doosjes of vluchtdoosjes.
Continu kwaliteit:Meer dan 10 jaar ervaring in de productie van LED-displays met regelmatig bijgewerkte apparatuur en gestandaardiseerde moduleproductie.
Concurrerende prijzen:Door de grote productiecapaciteit en de professionele technologie kunnen wij fabrieksprijzen bieden.
Vinnige levering:Gecommitteerd aan beloofde leverdata met noodinventarisatieprocedures indien nodig.
Perfecte service:Uitgebreid pre-sales consulting en after-sales ondersteuning met productgebruik tracking.
Ons team zal altijd hier zijn om u volledige steun te bieden!
Contactpersoon: Susan_zhang
Tel.: +8618344159301
Uiterst dunne P4 RGB 3 in 1 SMD-van het LEIDENE Kabinetten het Schermaluminium, Hoge Resolutie
Volledige de kleuren LEIDENE van SMD P4 1R1G1B Gordijngevel, 62500/m Binneninstallatie ²
Flexible Outdoor Stage Background LED-scherm 576x576*85mm
Video Wall Stage LED-scherm P2 P2.5 P3 P4 P5 P6 Voor visuele liveconcerten