| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P10 |
| MOQ: | sqm 9 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Leveringscapaciteit: | 5000sqm per maand |
10 mm programmeerbare video-tv SMD led-schermpanelen RGB 320mmx160mm module
* P10 SMD LED-schermProductbeschrijving
1. lichtgewicht. handig voor transport en installatie en het besparen van arbeidskosten, geschikt voor flow shows.
2Mooi uiterlijk en eenvoudige structuren.
3. Goed verbonden, door één persoon zonder gereedschap geïnstalleerd en ontmanteld.
4Gepersonaliseerde bedieningsinterface met storingslicht, eenvoudig te onderhouden.
5. Hoge debugging helderheid en geen schade aan grijschaal, het bereiken van de debugging technologie voor een mooi beeld.
*P10 SMD LED-scherm:Ons voordeel
Professionele fabrikant van led-display.
1OEM-service, geen MOQ.
2Eenvoudige installatie, reguliere artikelen in voorraad.
3- Ik bied gratis ontwerptekeningen aan.
4. afstandsbediening en aanpassing zijn beschikbaar.
5Houten koffer of vliegkoffer, jij bent de baas.
6Uw antwoord zal binnen 24 uur worden beantwoord.
7. Snelle levering: meestal 6-8 werkdagen
8Uitstekend R & D-team, fabrieksprijs en verzekeren u van kwaliteitsproducten.
P10 SMD LED scherm Ttechnische parameters:
Specificatie van de module
| Kleurtype | Echte volle kleur. |
| Grootte van de module | 320*160 mm |
| Pixel led | SMD3535 |
| Afwikkelingspercentage | 32*16 |
| Bestuur-IC | MBI5024 |
| Werkspanning | DC5V |
| Kracht | 200 W |
| Werktemperatuur | -30°C - +50°C |
![]()
Specificatie van het scherm
| Artikel 1 | Model |
| Materiaal | Aluminium van ijzer of van gietwerk |
| Kleur | Zwart |
| Grootte | 960*960 mm |
| Afwikkelingspercentage | 32*16 |
| Hoeveelheid modules | 4*6 |
| Dichtheid | 10000 punten/m2 |
| Witbalansverlichting | ≥ 5000cd/m2 |
| Kleurtemperatuur | 6500 |
| Horizontaal zicht engel | 110 |
| Verticaal zicht engel | 50 |
| Beschermingsgraad | Voor/na: IP67/IP43 |
| Niet-platte | 1 mm |
| Interval van de module | 1 mm |
| Gewicht | 35 kg |
| Maximaal vermogen/m2 | 600 W |
| Framefrequentie | ≥ 60 Hz/s |
| Hernieuwingsfrequentie | ≥ 300 Hz/s |
| Grijze kwaliteit | 16777216 |
| Luchtsterkte aangepast | 256 graden per hand&8 graden per auto-optisch/kleur |
| Invoersignaal | RF,S-video,RGB,RGBHV,YUV,YC&Composition,etc. |
| Controlesysteem | PCTV niet-lineaire bewerkingskaart + DVI-displaykaart + hoofdcontrollerkaart + glasvezeltransmissie ((optioneel) |
| MTBF | > 5000 uur |
| Levensduur. | >100000 uur |
| Het aantal vlekken | < 0.0002 |
![]()
Certificaten:
![]()
*Onze missie:
Om de belangrijkste leverancier te zijn van creatieve, marketing en innovatieve oplossingen die zich inzetten om andere bedrijven te helpen slagen en groeien.
* Toepassingen
---Buiten- en binnenreclame, digitale billboards, reclamebedrijven
--- sportzalen, velden, speeltuinen, schoolkerk
--- Luchthavens, busstations en spoorwegpassagiersterminals.
--- Gevels van winkelcentra, warenhuizen, banken en autodealers.
--- Architectuur en sociale projecten, informatiesystemen in steden.
--- showbusiness, concerten, festivals, autoshows en andere openbare evenementen.
Waarom kiezen jullie ons?
![]()
Verpakking en verzending
Verpakking: houten koffer, vliegkoffer
Shipping: door lucht, zee, trein, DHL, you are the boss
![]()