| Plaats van herkomst: | Shenzhen in China |
| Merknaam: | SCXK |
| Certificering: | CE/ROHS/FCC/ISO/CB |
| Modelnummer: | P3 |
| Min. bestelaantal: | 1 m² |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | het vluchtgeval, houten geval, karton, het is tot u. |
| Levertijd: | 7-10 ontvangen de werkdagen na uw betaling |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 5000sqm per maand |
| Pixelafstand: | 3 mm | Kleur buischip: | Volledige kleur |
|---|---|---|---|
| Weergavefunctie: | Video/Tekst/Afbeelding | Kastje: | IJzer of aluminium voor opties |
| Gemiddeld GEEN mislukking: | Karton en houten kist | Afstand verzenden: | 113*93*45mm |
| Vernieuwingsfrequentie: | >=1920 Hz | Modulegrootte: | 192 mm x 192 mm |
| Helderheid: | 2000cd/m2 | Optimale kijkafstand: | >=3m |
| Rijmodus: | 1/16 scannen | ||
| Markeren: | geleide video het schermhuur,het huur geleide vertoningsscherm |
||
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Lampgrootte | 2121 |
| Resolutie/mm | 3 |
| Pixelconfiguratie | RGB 3 in 1 |
| Pixeldichtheid/pixels/m² | 111111/m² |
| Module resolutie | 64x64 |
| Modulegrootte/mm | 192x192mm |
| Kijk afstand | ≥3m |
| Witbalans helderheid | >2000cd/㎡ |
| Kleurtemperatuur | 6500K-9500K |
| Horizontale kijkhoek | 120(graden) |
| Verticale kijkhoek | 60(graden) |
| Vernieuwingsfrequentie | >3000Hz |
| Werk temperatuurbereik | -20-45℃ |
| Opslag temperatuurbereik | -30-65℃ |
| Gemiddeld stroomverbruik | <300W> |
| Levensduur | 100.000 uur |
| Ontvangstkaart | Verzendkaart |
Houten kist of flightcase verpakking zijn beschikbaar. Verzending per zee, lucht of DHL, meerdere verzendopties beschikbaar.
Elektrische pieken kunnen meer kracht uitoefenen op de elektrische componenten, wat de levensduur verkort. Het is verstandig om een beveiliging (spanningsstabilisator) te installeren die de pieken kan regelen.
De levensduur van het LED-scherm is in principe meer dan 100.000 uur, maar het hangt af van onderhoud en gebruiksomstandigheden. Bij 100.000 uur is de helderheid van de LED-lampen ongeveer 50% van de oorspronkelijke helderheid, afhankelijk van verschillende factoren die de levensduur beïnvloeden.
We produceren al vele jaren indoor reclame LED-displays en produceren hoogwaardige producten tegen concurrerende prijzen. Onze productieprocessen en kwaliteitscontrole zorgen voor betrouwbare prestaties die de industrienormen overtreffen.
Contactpersoon: Susan_zhang
Tel.: +8618344159301
Uiterst dunne P4 RGB 3 in 1 SMD-van het LEIDENE Kabinetten het Schermaluminium, Hoge Resolutie
Volledige de kleuren LEIDENE van SMD P4 1R1G1B Gordijngevel, 62500/m Binneninstallatie ²
Flexible Outdoor Stage Background LED-scherm 576x576*85mm
Video Wall Stage LED-scherm P2 P2.5 P3 P4 P5 P6 Voor visuele liveconcerten