| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P5 |
| MOQ: | sqmh 2 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 5000sqm per maand |
RGB P5 Die Csating Aluminium Led Indoor TV Screen Bühne Achtergrond LED Verhuur Scherm Huur
P5 Verhuur LED-schermBreed zichtpunt voor een breder bereik
Het scherm heeft een brede kijkhoek van 120° horizontaal en 120° verticaal, waardoor meer kijkers worden bereikt.alle kijkers dezelfde kwaliteitsproducten presenterenDit maakt het geschikt voor grote bijeenkomsten.
P5 Verhuur LED-schermStrikte vergrijzingstest
Alle producten worden onderworpen aan een strenge verouderingstest. De 72 uur durende verouderingstest wordt uitgevoerd zonder lampen, dimlampen, kleurverschillen en mozaïek.Het product wordt alleen op de markt gebracht als het de verouderingstest doorstaat, zodat u de beste kwaliteit kunt krijgen.
P5 Technische parameters van het LED-scherm
| Grootte van de toonhoogte | 5 mm |
| Grootte van de module | 320 mm*160 mm |
| Panelpixel (punten) | 64*32 |
| Pixelconfiguratie | 1 Rood, 1 Groen, 1 Blauw |
| Kleurschaal | 256-65536graad/16777216kleuren |
| Pixeldichtheid | 40000 pixels per vierkante meter |
| Zienhoek ((H/V) | 160/120 graden |
| Helderheid | ≥6500cd/vierkante meter |
| Zicht afstand | 5 tot 150 m |
| Energieverbruik | 100-1200 W/m2 |
| Nettogewicht | 8 kg/pcs |
| Werktemperatuur | ¥25°C~+60°C |
| Werkvochtigheid | 10%~95%RH |
| Levensduur | ≥100.000 uur |
| Ruimte van de uitwisselingsraam | > 150 frames per seconde |
| Frequentie van het vernieuwen van frames | 1920-3840Hz |
| Regelafstand | 100 m (zonder relais), enkelmodusvezel: 20000m, multi-modusvezel: 500m-20km |
| Kracht | 110V/220V/380V±15% 50Hz |
| besturingssysteem | Windows98/Me/2000/Xp |
| Rijmodus | constante stroom rijden |
| weergave modus | VGA640X480 VGA1600X1024 |
| Beschermingsmiddelen voor tentoonstelling in de open lucht | IP65 |
| Aanvaardingssignaal | PAL/NTSC/SECAM, S-Video; VGA; RGB; Composite Video; SDI |
P5 Verhuur van LED-schermen
Dit verhuur-LED-display is zeker de beste optie voor buitenadvertenties en heeft een aantal kenmerken die het zeer geschikt maken voor buitenruimtes.Het kan werken in verschillende helderheidsniveaus en buitenomstandigheden. Huur led display kan ook worden gebruikt op het podium, bank, promotie, tentoonstelling, station, KTV, stadion, luchthaven en andere buitenplaatsen.
P5 Verhuur LED-scherm Hoge grijze schaal - Betere foto
Ons LED-scherm wordt vervaardigd met behulp van materiaal van de beste kwaliteit, gekocht bij de meeste gerenommeerde leveranciers.Hoge verversingsfrequentie en grijschaal zorgen ervoor dat de beeldkwaliteit naadloos blijft.
![]()
Installatieprocedure
![]()
Verpakking en verzending
Verpakking: Houten en vliegkoffer zijn beschikbaar
Verzending: per lucht, zee, DHL, UPS, EMS
![]()
Veelgestelde vragen
V1: Hoe lang duurt de levering?