| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P8 |
| MOQ: | 2 SQM |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 5000sqm per maand |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Pixeldichtheid | 8 mm |
| Kleur van de buischip | Volle kleur |
| Led-type | SMD3535 |
| Toonfunctie | Video/foto |
| Waterdicht | IP65 |
| Kabinet | IJzer of aluminium voor opties |
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Resolutie/mm | 8 |
| Pixelconfiguratie | 1R1G1B |
| Pixeldichtheid/pixels/m2 | 15625m2 |
| Resolutie van de module | 80*40 |
| Grootte van de module/mm | 320*160 |
| Zicht afstand | 8 tot 500 m |
| Horizontale kijkhoek | 120° |
| Verticale kijkhoek | 60° |
| Signal Process bit | 10 of 16 bit |
| Rijmodus | Constante aandrijflijn |
| Scanmodus | 1/4S |
| Framerate | 60 Hz |
| Hernieuwingsfrequentie | 3000 Hz |
| Besturingsmodus | Computersynchrone |
| Helderheidsregeling | Handmatig/automatisch, 255 stappen zonder grijsverlies |
| Buiten controlepunt | < 1/10000 |
| Maximaal vermogen/m2 | < 850w |
| Gemiddelde vermogen/m2 | < 280w |
| Technologie voor zelfcontrole | LED-spot zelfcontrole, communicatiecontrole, stroomcontrole, temperatuurmonitor (aanpasbaar) |
| Verwijderde controle | Verwijderde bewaking en besturing met storingswaarschuwingssysteem (aanpasbaar) |
| Softwareomgeving | Windows 1999, Windows |