| Plaats van herkomst: | Shenzhen |
| Merknaam: | SCXK |
| Certificering: | CE/ROHS/FCC/ISO/UL |
| Modelnummer: | P3 |
| Min. bestelaantal: | 1 m2 is beschikbaar |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | het vluchtgeval, houten geval, karton, het is tot u. |
| Levertijd: | 7 werkdagen na ontvangst van uw betaling |
| Levering vermogen: | sqm 3000 per maand |
| Modulegrootte: | 192 mm * 192 mm | Pixelafstand: | 3 mm |
|---|---|---|---|
| Single Point helderheid aanpassen: | Kan worden toegevoegd | Kleur temperatuur: | 6500K-9500K |
| Signaalproces bit: | 10 of 14 bit | Scannwijze: | 1/32 die aftasten |
| Opitmal het bekijken afstand: | ≥3M | Cabinet Grootte (WXH): | 576x576mm |
| Resolutie van het kabinet: | 192DOTS X192DOTS | Pixeldichtheid: | 111111dots/m2 |
| Markeren: | het binnen geleide vertoningsscherm,binnen geleid aanplakbord |
||
SMD Full Color Binnen Buiten P2 P3 P4 P5 P6mm Vaste Installatie Supermarkt Videowall Slim Hotel Lobby LED Display
Kenmerken Binnen Full Color LED Display
1. Ultra-lichte gegoten magnesiumlegering dichtheid is 2/3 van legering en 1/4 van staal. Vergeleken met stalen en aluminium kasten van hetzelfde formaat, is de kast lichter. De specifieke sterkte en stijfheid zijn ook beter dan staal en aluminium legeringen.
2. Ultra-dunne magnesiumlegering is gemakkelijk te vormen en kan worden gebruikt om hoogwaardige en dunne producten te produceren, waardoor de kast dunner wordt
3. Uitstekende schokabsorptie Bijvoorbeeld, bij een spanningsniveau van 35MPa is de dempingscoëfficiënt van magnesiumlegering AZ91D 25%, en die van aluminiumlegering slechts 1%. Bij een spanningsniveau van 100MPa zijn magnesiumlegeringen AZ91D, AM60 en AS41 respectievelijk 53%, 72% en 70%, en aluminiumlegering A380 slechts 4%. Magnesiumlegering is bevorderlijk voor het verminderen van geluid.
4. Dimensionale stabiliteit Temperatuur- en tijdsveranderingen hebben weinig invloed op de instabiliteit van gegoten magnesiumlegeringsproducten, en de precisie is hoger na CNC-bewerking.
5. Goede warmteafvoerprestaties Snelle koeling - Goede warmteafvoerprestaties, beschermt modulecircuit
6. Goede thermische prestaties
Vergeleken met andere materialen heeft magnesiumlegering betere stralingsbescherming en anti-interferentiecapaciteit, wat de normale werking van het scherm garandeert.
7. Sterke veelzijdigheid Kan worden verwerkt volgens het modulediagram, kan worden gebruikt voor buiten en binnen 1. Ultra-lichte gegoten magnesiumlegering dichtheid is 2/3 van legering en 1/4 van staal, de kast is lichter dan stalen en aluminium kasten van hetzelfde formaat. De specifieke sterkte en stijfheid zijn ook beter dan staal en aluminium legeringen.
Specificaties Binnen Full Color LED Display
| Resolutie/mm | 3mm |
| Pixel configuratie | 1R1G1B |
| Pixel dichtheid/pixels | 111111 dots/m² |
| Module resolutie | 64*64 |
| Module grootte | 192mm*192mm |
| Kijk afstand | ≥3mm |
| Kleurtemperatuur | 6500K-9500K |
| Verticale kijkhoek | 120 graden |
| Horizontale kijkhoek | 120 graden |
| Werktijd | ≥72 uur |
| Uit controle punt | <1> |
| Gemiddelde tijd tussen storingen | >5000 uur |
| Levensduur | 100000 uur |
| Levensduur-volledig-wit (helderheid halvering | 50000 uur |
| Omgevingstemperatuurbereik | Bedrijfstemperatuurbereik: -20-45℃ |
| Maximaal vermogen:/㎡ | ≮220W |
| Gemiddeld vermogen:/㎡ | ≮90W |
| Besturingsmodus | Computer synchroon |
| Vernieuwingsfrequentie | >1200HZ |
| Zelfcontrole technologie |
LED spot zelfcontrole, communicatiecontrole, stroomcontrole, temperatuurbewaking (aanpassing vereist) |
| Afstandsbediening |
Afstandsbewaking en -besturing, registratie van potentiële storingen, verzenden van waarschuwingssignalen naar de operators (aanpassing vereist) |
| Softwareomgeving | WindowsNT,Windows1999,WindowsXP |
| Helderheidsuniformiteit | <10% |
| Voedingseis | AC85-264V(50Hz-60Hz) |
| Vochtigheid (werkend) | werkend:10-95% |
| Vochtigheid (opslag) | opslag:10-95% |
| Systeembeveiliging |
Vochtbestendig, stofbestendig, bescherming tegen hoge temperaturen, anti-corrosie, anti-verbranding, anti-statisch, anti-vibratie |
Montageproces Binnen Full Color LED Display
![]()
Onze Service
pre-sales
Om een langdurige zakelijke relatie met u op te bouwen, zullen we hieronder het volgende voor u doen:
1. Foto's en video's met betrekking tot uw project worden aangeboden ter referentie
2. Engineering cases zullen met u worden gedeeld
3. Gerelateerde tekeningen worden met u gedeeld
4. Beste LED-displaykosten en verzendkosten worden u aangeboden
5. Controleer bij eerdere klanten in uw regio de installatiekosten voor u
Na verkoop
1. 3 jaar garantie, levenslange gratis onderhoud.
2. Klachtenreactieperiode niet langer dan 24 uur; onderhoudsbegeleiding en probleemoplossing geleverd in 48 uur.
3. Klanttevredenheid rapport.
4. Gratis technici training.
5. Volledige set documenten gratis, inclusief installatiehandleiding, softwarebedieningshandleiding, eenvoudige onderhoudshandleiding en CD met besturingssysteemsoftware, enz.
6. Speciale service voor grote projecten, zoals stadions, tentoonstellingen, pleinen, enzovoort.
Waarom ons kiezen
1. Hoge kwaliteit: 100% getest voor verzending, beste kwaliteit LED-chipbuis van CREE, SILAN, OPTO, EPISTAR, wat zorgt voor hoge helderheid en een lange levensduur. Toonaangevend in de branche.
2. Sterke productiviteit: 5000 stuks per maand, kortere levertijd
3. Lichtgewicht: aluminium kast bespaart aanzienlijk vrachtkosten en is gemakkelijk te installeren.
4. Stabiele prestaties: onze meest basale garantie: de verouderingstijd van meer dan 24 uur. Foutpuntpercentage minder dan 0,0001. MTBF meer dan 10000 uur.
5. Ondersteuning van verschillende formaten van afbeeldingen en video's: Flash, WAV/MIDI, Video's van tv en andere apparatuur.
Contactpersoon: he
Tel.: +8615019480880
Uiterst dunne P4 RGB 3 in 1 SMD-van het LEIDENE Kabinetten het Schermaluminium, Hoge Resolutie
Volledige de kleuren LEIDENE van SMD P4 1R1G1B Gordijngevel, 62500/m Binneninstallatie ²
Flexible Outdoor Stage Background LED-scherm 576x576*85mm
Video Wall Stage LED-scherm P2 P2.5 P3 P4 P5 P6 Voor visuele liveconcerten