| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P4 |
| MOQ: | 2 pc's |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Leveringscapaciteit: | 5000 m² per maand |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Pixels | 4 mm |
| Led-type | SMD2121 |
| Toonfunctie | Video/foto |
| Waterdicht | IP43 |
| Kabinet | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| MBI | 5124 |
| Zienhoek | H:100° V:50° |
| Spanning | DC5V |
| Grootte van de module | 320 × 160 mm |
| Grootte van de kast | 640 × 640 mm |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Grootte van de lamp | 2121 |
| Resolutie/mm | 4 |
| Pixelconfiguratie | RGB 3 in 1 |
| Pixeldichtheid/pixels/m2 | 40000/m2 |
| Resolutie van de module | 80 × 40 |
| Grootte van de module/mm | 320 × 160 |
| Zicht afstand | ≥ 0,5 m |
| Eenpuntshelderheid aanpassen | Kan worden toegevoegd |
| Kleuren aanpassen met één punt | Kan worden toegevoegd |
| Helderheid van de witbalans | > 1000cd/m2 |
| Kleurtemperatuur | 6500K-9500K |
| Horizontale kijkhoek | 120° |
| Verticale kijkhoek | 60° |
| Signal Process bit | 10 of 14 bit |
| Grijs proces | 1024×1024×1024/16834×16834×16834/65536×65536×65536 |
| Regelafstanden | Internetkabel: 100 m, multimembraan: 500 m, monofilm: 5 km |
| Rijmodus | Constante aandrijflijn |
| Scanmodus | 1/20 |
| Framerate | 60 Hz |
| Hernieuwingsfrequentie | > 3000 Hz |
| Besturingsmodus | Computersynchrone |
| Helderheidsbereik | Handmatige, automatische bediening, stapsloze continue aanpassing 255 stappen, geen grijs verlies. |
| Buiten controlepunt | < 1/10000 |
| Werktijden | ≥ 72 uur |
| Gemiddelde tijd tussen het falen | > 5000 uur |
| Levensduur | 100000 uur |
| Lichte witte (helderheid gehalveerd) | 50000 uur |
| Omgevingstemperatuurbereik | Werktemperatuurbereik: -20-45°C Bergingstemperatuurbereik: -30-65°C |