| Plaats van herkomst: | Shenzhen China |
| Merknaam: | SCXK |
| Certificering: | CE/ROHS/FCC/ISO/CB |
| Modelnummer: | P3.91 |
| Min. bestelaantal: | 2 vierkante meter |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Vluchtcase, houten kast, doos, het is aan jou. |
| Levertijd: | 7-10 werkdagen na ontvangst van uw betaling |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 5000 m² per maand |
| Pixelafstand: | 3,91-7,82 mm | Framefrequentie: | 7 weken dagen <MOQ500 |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld GEEN mislukking: | Karton en houten kist | Afstand verzenden: | 113*93*45mm |
| Vernieuwingsfrequentie: | >=1920 Hz | Maximaal vermogen: | 600m2 |
| scanmodus: | 6 scan | stijl installeren: | Hijsen vaste installatie |
| Helderheid: | meer dan 6000 | ||
| Markeren: | doorzichtige LED-scherm,glazen gordijnwand,P3.91 Transparant LED-display |
||
| Pixel Pitch | 5.21mm | 6.25mm | 8.93mm | 10.42mm | 12.5mm | 15.63mm |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Afmetingen paneel (mm) | 1000*500 | 1000*500 | 1000*500 | 1000*1000 | 1000*1000 | 1000*1000 |
| Bestelling | 8 m² | 8 m² | 8 m² | 8 m² | 8 m² | 8 m² |
| Gewicht (kg/m²) | 8 | 8 | 8 | 12 | 12 | 12 |
| Helderheid (/m²) | >6000 | >5500 | >4200 | >4200 | >3000 | >3000 |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Pixel | 3.9-7.8mm |
| Rijmodus | 7scan |
| Module resolutie | 126*32dots |
| Module pixels | 4032dots |
| Afmetingen kast (LXH) | 1000*500mm |
| Kast resolutie | 256*64dots |
| Transmissie | ≥70% |
| Aantal modules | 8 stuks |
| Pixel dichtheid | 32256 dots/m² |
| Materiaal | Aluminium profiel |
| Gewicht kast | 7KG |
| Helderheid | 3000cd/m² |
| Perspectief | Horizontaal 140°, verticaal 140° |
| Minimale kijkafstand | ≥4m |
| Grijswaarden | 16bit |
| Vernieuwingsfrequentie | >1920HZ |
| Framefrequentie | 60fps |
| Ingangsspanning | AC 86-264V/60Hz |
| Stroomverbruik (max/gemiddeld) | 800/240W/m² |
| Gewicht scherm | 9.5kg/m² |
| Levensduur | ≥100.000 UUR |
| IP-beschermingsgraad | IP43 |
| Temperatuur | -20℃~+60℃ of -40℃~+60℃ |
| Vochtigheid | 10%-85% RH |
| Besturingssysteem | NOVA/LINSN |
Contactpersoon: Susan_zhang
Tel.: +8618344159301
Uiterst dunne P4 RGB 3 in 1 SMD-van het LEIDENE Kabinetten het Schermaluminium, Hoge Resolutie
Volledige de kleuren LEIDENE van SMD P4 1R1G1B Gordijngevel, 62500/m Binneninstallatie ²
Flexible Outdoor Stage Background LED-scherm 576x576*85mm
Video Wall Stage LED-scherm P2 P2.5 P3 P4 P5 P6 Voor visuele liveconcerten