| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merknaam: | SCX |
| Certificering: | CE/ROHS/FCC/ISO/UL/CB |
| Modelnummer: | SMDP2.604 |
| Min. bestelaantal: | 2 m² |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Vluchtcase, houten kast, doos, het is aan jou. |
| Levertijd: | 7-10 werkdagen na ontvangst van uw betaling |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 5000 m² per maand |
| Pixelafstand: | 2,604 | Kastgrootte: | 473527A |
|---|---|---|---|
| Kastmateriaal: | Spuitgieten van aluminium | Doorlopende werktijden: | ≥72 uren |
| Pixeldichtheid: | 147474 | Helderheid: | Kindertype |
| Garantie: | 2 ~ 5 jaar | ||
| Markeren: | P2.604 LED-scherm voor binnenverhuur,500x500 mm podium led display,1000nits helderheid LED scherm |
||
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Model | SMD P2.604 |
| Grootte van de lamp | 2121 |
| Resolutie/mm | 2.604 |
| Pixelconfiguratie | RGB 3 in 1 |
| Pixeldichtheid | 147,474/m2 |
| Resolutie van de module | 96x96 |
| Grootte van de module | 250 x 250 mm |
| Zicht afstand | ≥ 2,6 m |
| Helderheid | > 8000cd/m2 |
| Zienhoeken | 120° horizontaal / 60° verticaal |
| Hernieuwingsfrequentie | > 4200 Hz |
| Energieverbruik | Maximaal: < 850 W/m2, gemiddeld: < 280 W/m2 |
| Werktemperatuur | -20°C tot 45°C |
| Levensduur | 100,000 uur |
Contactpersoon: Susan_zhang
Tel.: +8618344159301
Uiterst dunne P4 RGB 3 in 1 SMD-van het LEIDENE Kabinetten het Schermaluminium, Hoge Resolutie
Volledige de kleuren LEIDENE van SMD P4 1R1G1B Gordijngevel, 62500/m Binneninstallatie ²
Flexible Outdoor Stage Background LED-scherm 576x576*85mm
Video Wall Stage LED-scherm P2 P2.5 P3 P4 P5 P6 Voor visuele liveconcerten