| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P6 |
| MOQ: | 1 m² |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Leveringscapaciteit: | 5000 m² per maand |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Pixels | 6 mm |
| Spanning | DC5V |
| Vernieuwingsfrequentie | >=180 Hz |
| Maximaal vermogen | 600m2 |
| Modulegrootte | 192 mm x 192 mm |
| Helderheid | 5000cd/m2 |
| Certificaten | CE, RoHs, FCC, ISO |
| Puntdichtheid | 27778 |
| Rijmodus | 1/8 scannen |
| IC | MBI 5024 IC |
| Chip-merk | Epistar leidde |
Het aangepaste Volledige Kleuren LEIDENE Videoraad HD P6 SMD Elektronische Openlucht Reclame LEIDENE Scherm
Een groot gevoel voor mode zorgt voor een andere visuele ervaring
Ultrahoge helderheid, lange afstanden onder de schittering van de zon zijn nog steeds duidelijk zichtbaar. De kleuruniformiteit van het beeldscherm is superhoog en het beeldscherm is gevoeliger. Het ondersteunen van gebogen verbindingen kan beter worden geïntegreerd met de omgeving. In de buitenomgeving is er een grotere visuele impact.
Door de unieke waterdichte behuizing is het reclamescherm niet meer bang voor de storm. De onafhankelijke drainagegaten en het afdichtende effect zijn voldoende voor normaal gebruik onder alle weersomstandigheden buitenshuis, en het waterdichtheidsniveau is hoog. Anti-UV- en anti-vervormingsmodulekit om ervoor te zorgen dat de schermbehuizing niet vervormt.
Geen naden Het LED-scherm kan in elke richting, elk formaat en elke vorm worden gestikt. Vergeleken met doorzichtprojectie en het splitsen van vloeibare kristallen is er geen verschil in helderheid tussen de cellen of het splitsen van zwarte naden, wat een perfect visueel effect oplevert. Uniformiteit van luminantie en kleurkwaliteit. De voortreffelijke eenheidsstructuur garandeert de consistentie van de puntafstand; het scherm is uniform, geen scheiding, geen zwarte lijnen, geen ontbrekende informatie en een echt naadloos splitsingsscherm.
Verticale en horizontale richtingen met een ultrabrede kijkhoek van 160 graden zorgen ervoor dat kijkers vanuit alle hoeken kunnen genieten van een hoogwaardige weergave, zodat u vanuit alle richtingen het beste zicht op het scherm krijgt. Geen kleurvlakken, zwarte vlekken, mozaïeken, enz.
Ontwerp door ultradunne aluminium doos, hoge precisie, eenvoudige installatie en onderhoud, tegelijkertijd met superieure warmteafvoer, laag verbruik en hoge stabiliteit.
| Modelnummer | HX-P6-8s | Beste kijkafstand | 6M-50M |
|---|---|---|---|
| Modelgrootte | 192 MM * 192 MM | Pixelresolutie | 160°(B)120°(H) |
| Pixeldichtheid | 27777 punten/㎡ | Temperatuur | Opslag: -35℃/+85℃ |
| Pixelafstand | 6 mm | Werking Vochtigheid | 10%-75% |
| Pakketmodus | SMD3535/2727 | Werkspanning | AC220V ± 10% |
| Pixelresolutie | 32 punten (B) * 32 punten (H) | Gemiddeld stroomverbruik | ≤320W/m2 ≤370W/m2 |
| Moduledikte | 14,85 MM (niet-magnetische kolom) | Maximaal stroomverbruik | ≤750W/m2 ≤900W/m2 |
| Modelgewicht | 0,45 kg | Controlemethode | Synchronisatie |
| Aandrijvingstype | Constante aandrijving | Rijdend apparaat | Constante aandrijving |
| Helderheid Witbalans | ≥5500CD/m2 | Vernieuwingsfrequentie | ≥400 Hz |
| Thermische ontlading | Ventilator stuks | Framefrequentie | 60 Hz |
| Afmeting kast | 576 MM * 576 MM | Luminantieniveau/kleur | RGB256 |
| Voeding | 5V/40A*2 STUKS | Grijs niveau | 65536 |
Opmerking: we kunnen de datum aanpassen aan de eisen van de klant. Neem gerust contact met ons op als u vragen heeft