| Plaats van herkomst: | Shenzhen China |
| Merknaam: | SCXK |
| Certificering: | CE/ROHS/FCC/ISO/CB |
| Modelnummer: | P3.91-7.82 |
| Min. bestelaantal: | 2 SQM |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | flightcase, houten kist, karton, het is aan jou. |
| Levertijd: | 7-10 werkdagen na ontvangst van uw betaling |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Levering vermogen: | 5000 m2 per maand |
| Pixelafstand: | 3,91-7,82 mm | Weergavefunctie: | Video/Tekst/Afbeelding |
|---|---|---|---|
| Kastgrootte: | 500*500 mm/500*1000 mm | Framefrequentie: | >=60 Hz |
| Gemiddeld GEEN mislukking: | >=1000 uur | Vernieuwingsfrequentie: | >=1920 Hz |
| Maximaal vermogen: | 600m2 | Installatiestijl: | Vaste installatie hijsen |
| Markeren: | Doorzichtig LED-scherm binnen,Transparante LED-scherm Smd gebogen,Gekrompen doorzichtig LED-scherm |
||
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Pixel Pitch | 3.91-7.82mm |
| Toonfunctie | Video/tekst/beeld |
| Grootte van de kast | 500*500MM/500*1000MM |
| Framefrequentie | >= 60 Hz |
| Gemiddeld GEEN mislukking | >=1000 uur |
| Vernieuwingssnelheid | >=1920HZ |
| Maximaal vermogen | 600 m2 |
| Installeer stijl | Vaste installatie voor het heffen |
| Pixel Pitch | 5.21mm | 6.25mm | 8.93mm | 10.42mm | 12.5 mm | 15.63mm |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Afmeting van het bord ((mm) | 1000*500 | 1000*500 | 1000*500 | 1000*1000 | 1000*1000 | 1000*1000 |
| De orde | 8 vierkante meter | 8 vierkante meter | 8 vierkante meter | 8 vierkante meter | 8 vierkante meter | 8 vierkante meter |
| Gewicht ((kg/m2) | 8 | 8 | 8 | 12 | 12 | 12 |
| Helderheid ((/m2) | > 6 000 | > 5500 | > 4200 | > 4200 | > 3000 | > 3000 |
| Standaard kastgrootte ((LxHxT) | Aanpasbaar |
| Materiaal van de kasten | Vervaardiging uit ijzer |
| Helderheid | 5500-6500cd/m2 |
| Zienhoek | H 110°, V 70° |
| Minimale zichtsafstand | ≥ 10M |
| Grijze laag | 16 bit |
| Kleurhoeveelheid | 281 biljoen |
| Vernieuwingssnelheid | ≥1920 Hz |
| Framerate | 60 fps |
| Inlaatspanning | AC220V/50Hz of AC110V/60Hz |
| Energieverbruik (max/gemiddeld) | 650/260 W/m2 |
| Schermlichaam | Standaard ijzer 8 kg/m2 |
| MTBF | > 10 000 H |
| Levensduur | ≥100.000 H |
| IP-klasse | IP43 |
| Temperatuur | -20°C tot 60°C |
| Vochtigheid | 10% tot 90% |
| Controlesysteem | Samosir |
Vluchtkoffer of houten koffer - aangepast aan uw wensen. Verzendopties zijn zee-, trein- of luchtvervoer op basis van uw voorkeur.
Door expresscourier: ongeveer 3 tot 6 dagen
Met luchtvracht: ongeveer 5 tot 10 dagen
Over zee: 13 tot 30 dagen
A) U kunt de verzendkosten betalen wanneer de vracht aan uw kant aankomt
B) Of stuur de verzendkosten naar ons bedrijf zodat we de verzendkosten in China vooraf kunnen betalen (economischer)
We bieden 3 jaar garantie op ons LED-scherm, met 100.000 uur levensduur voor de LED-lampen.
Voorverkoopservice:Ons professionele verkoop- en technisch team (12+ jaar ervaring) kan complete projectoplossingen bieden.
Dienst na verkoop:We bieden gebruiksaanwijzingen, technische ondersteuning voor aanpassingen en vervangen gebroken modules door reserveonderdelen.
Contactpersoon: Susan_zhang
Tel.: +8618344159301
Uiterst dunne P4 RGB 3 in 1 SMD-van het LEIDENE Kabinetten het Schermaluminium, Hoge Resolutie
Volledige de kleuren LEIDENE van SMD P4 1R1G1B Gordijngevel, 62500/m Binneninstallatie ²
Flexible Outdoor Stage Background LED-scherm 576x576*85mm
Video Wall Stage LED-scherm P2 P2.5 P3 P4 P5 P6 Voor visuele liveconcerten