| Plaats van herkomst: | Shenzhen in China |
| Merknaam: | SCXK |
| Certificering: | CE/ROHS/FCC/ISO/UL/CB |
| Modelnummer: | P3 |
| Min. bestelaantal: | 5 m² |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Vluchtkoffer/houten koffer/karton |
| Levertijd: | 7-10 werkdagen na ontvangst van uw betaling |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C, D/P, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 5000 m2 per maand |
| Pixels: | 3 mm | Kleur buischip: | Volledige kleur |
|---|---|---|---|
| Weergavefunctie: | Video | Gemiddeld GEEN mislukking: | Karton en houten kist |
| Kijkhoek: | H: 160 V : 140 | Garantie: | 3 jaar |
| Modulegrootte: | 192x192mm | Pixeldichtheid: | 111111 |
| Helderheid: | 1000cd/m² | ||
| Markeren: | Volkleurige indoor LED video muur,P3 Videowand met LED binnen |
||
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Pixels | 3 mm |
| Kleur van de buischip | Volle kleur |
| Toonfunctie | Video |
| Gemiddeld GEEN mislukking | ≥ 1000 uur |
| Zienhoek | H:160° V:140° |
| Garantie | 3 jaar |
| Grootte van de module | 192 x 192 mm |
| Pixeldichtheid | 111,111/m2 |
| Helderheid | 1000cd/m2 |
High Resolution Digital Indoor LED Video Wall P3 SMD2121 met 1000cd/m2 helderheid full-color LED-scherm, speciaal ontworpen voor binnen- of buitenkolomgevels in zowel cilindrische als vierkante vormen.
| Grootte van de lamp | 2121/1921 |
| Resolutie | 3 mm |
| Pixelconfiguratie | RGB 3 in 1 |
| Resolutie van de module | 64×64 |
| Zicht afstand | ≥ 3 m |
| Helderheid van de witbalans | > 1000cd/m2 |
| Kleurtemperatuur | 6500K-9500K |
| Hernieuwingsfrequentie | > 3000 Hz |
| Gemiddelde tijd tussen het falen | > 5000 uur |
| Levensduur | 100,000 uur |
Verpakking in houten doos of vluchtdoos. Verzendingsopties zijn zee, lucht of DHL met meerdere verzendmethoden beschikbaar.
Contactpersoon: Susan_zhang
Tel.: +8618344159301
Uiterst dunne P4 RGB 3 in 1 SMD-van het LEIDENE Kabinetten het Schermaluminium, Hoge Resolutie
Volledige de kleuren LEIDENE van SMD P4 1R1G1B Gordijngevel, 62500/m Binneninstallatie ²
Flexible Outdoor Stage Background LED-scherm 576x576*85mm
Video Wall Stage LED-scherm P2 P2.5 P3 P4 P5 P6 Voor visuele liveconcerten