| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P4.81 |
| MOQ: | sqm 3 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 5000 m2 per maand |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Pixels | 4.81mm |
| Kleur van de buischip | Volle kleur |
| Toonfunctie | Video |
| Optimale kijkhoek | H:160°, V:140° |
| Relatieve luchtvochtigheid | ≤ 95% RH |
| Grootte van de module | 250 mm × 250 mm |
| IC | MBI 5024 IC |
| Chipmerk | Epistar LED |
| Certificaten | CE, RoHS, FCC |
| Scanmodus | Constante stroom 16 scan |
| Spanning | AC110V/240V |
| Stromfrequentie | 60W, 50-60Hz |
| Controlemodus | Statische modus/verandering van flikker, kleurwijzigingsmodus/akoestische modus |
| DMX verbinding | Standaard 3-pin |
| Beheerssignaal | DMX512 Digitale buis in de gezondheidszorg |
| Type verbinding | Standaard 8-pinsverbinding |
| Gewichtscapaciteit | 1600 kg |
| Omgevingstemperatuur | -10°C tot 35°C |
| Lamp | LED Φ5R, G, B |
| Grootte | 1000 × 1000 × 100 mm |
| Bruto gewicht | 35 kg |
Geschikt voor winkelcentra, banken, transportcentra, luchthavens, scholen, fabrieken en verschillende bedrijfsvoertuigen.