| Merknaam: | Shixin |
| Modelnummer: | P5 |
| MOQ: | 2 PCS |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 5000 m2 per maand |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Pixels | 5 mm |
| Kleur van de buischip | Volle kleur |
| LED-type | SMD 2727 |
| Toonfunctie | Video |
| Waterdicht | IP43 |
| Kabinet | Gietwerk van ijzer of van gietijzer |
| MBI | 51024 |
| Zienhoek | H:160° V:140° |
| Optimale zichtsafstand | ≥ 5 m |
| Spanning | DC5V |
| Helderheid | > 5000 cd/m2 |
| LED-parameter | R:625-630 nm |
| Grootte van de module | 320 × 160 mm |
| Grootte van de kast | 640 × 640 mm |