| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P3.91-7.82 |
| MOQ: | 2 SQM |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 5000 m2 per maand |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Pixels | 3.91-7.82mm |
| Kleur van de buischip | Volle kleur |
| Toonfunctie | Video/tekst/beeld |
| Grootte van de kast | 500 mm*1000 mm/ 1000*1000 mm |
| Framefrequentie | >= 60 Hz |
| Gemiddeld GEEN mislukking | >=1000 uur |
| Transmissieafstand | Internetkabel < 100 m |
| Vernieuwingssnelheid | >=1920HZ |
| Maximaal vermogen | 600 m2 |
| Het optimale | 200w/m2 |
| Installeer stijl | Vaste installatie voor het heffen |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Transparante advertentieplaten |
| Pixel Pitch | 3.91-7.82mm |
| Grootte van de module | 1000 mm*1000 mm |
| Dichtheid | 16384 ((punt/m2) |
| Grootte van de kast | Op maat |
| Led standaard | SMD2525 |
| Helderheid | ≥4500CD |
| Pixelconfiguratie | 1R1G1B |
| Vernieuwingssnelheid | 1200 Hz |
| Beschermingsniveau | IP43 |
| Rijmethode | 1/4 scan |
| Bekijkhoek | H: ± 150 graden V: ± 210 graden |
| De beste zichtbare afstand | 8-100 meter |
| Energieverbruik | 900 W/m2 |
| Levensduur van het scherm | ≥100.000 uur |
| MTBF | ≥ 5.000 uur |
| Blindspotpercentage | < 1/50000 |
| Stroomvoorziening | AC220±10% 50Hz/AC110±10% 60Hz |
| Omgevingstemperatuur | -20°C~+60°C |
| Vochtigheid | 10% tot 90% RH |
| Inhoud weergeven | Video, DVD, VCD, TV, foto, cartoon, afbeeldingen, teksten, enz. |
| Transmissieafstand | Multi-modusvezel < 500 m, enkelmodusvezel < 30 km, internetkabel < 100 m |
| Certificaat | CE, ROHS, FCC |