| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P10 |
| MOQ: | 5m2 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Leveringscapaciteit: | 5000sqm per maand |
| Pixels | 10 mm |
| Kleur van de buischip | Volle kleur |
| Materiaal voor kasten | IJzer of aluminium voor opties |
| Pixelconfiguratie | 1R1G1B |
| Garantie | 3 jaar |
| Pixeldichtheid | 10000 punten/m2 |
| Grootte van de module | 320 × 160 mm |
| Grootte van de lamp | 3535 |
| Resolutie | 10 mm |
| Pixelconfiguratie | RGB 3 in 1 |
| Pixeldichtheid | 10000/m2 |
| Resolutie van de module | 32 × 16 |
| Grootte van de module | 320 × 160 mm |
| Zicht afstand | ≥ 10 m |
| Helderheid van de witbalans | > 5000 cd/m2 |
| Kleurtemperatuur | 6500K-9500K |
| Zienhoek | 120° (zowel horizontaal als verticaal) |
| Hernieuwingsfrequentie | > 1200 Hz |
| Werktemperatuur | -20°C tot 45°C |
| Levensduur | 100,000 uur |