| Merknaam: | SCXK |
| Modelnummer: | P2 |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, MoneyGram, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 5000 m2 per maand |
| Pixels | 2 mm |
| Toonfunctie | Video |
| Waterdicht | IP43 |
| Kabinet | Aluminium/ijzer voor gietgieten |
| MBI | 5124 |
| Zienhoek | H:100° V:50° |
| Spanning | DC5V |
| LED-parameter | R:625-630 nm |
| Grootte van de module | 320 × 160 mm |
| Grootte van de kast | 640 × 640/960 × 960 mm |
| Grootte van de lamp | 1515 |
| Resolutie/mm | 2 |
| Pixelconfiguratie | RGB 3 in 1 |
| Pixeldichtheid/pixels/m2 | 250000/m2 |
| Resolutie van de module | 160×80 |
| Grootte van de module/mm | 320 × 160 |
| Zicht afstand | ≥ 2 m |
| Eenpuntshelderheid aanpassen | Kan worden toegevoegd |
| Kleuren aanpassen met één punt | Kan worden toegevoegd |
| Helderheid van de witbalans | > 1000cd/m2 |
| Kleurtemperatuur | 6500K-9500K |
| Horizontale kijkhoek | 120° |
| Verticale kijkhoek | 60° |
| Signal Process bit | 10 of 14 bit |
| Grijs proces | 1024×1024×1024 16834×16834×16834 65536×65536 ×65536 |
| Regelafstanden | Internetkabel: 100 m, multimembraan: 500 m, monofilm: 5 km |
| Rijmodus | Constante aandrijflijn |
| Scanmodus | 1/40 |
| Framerate | 60 Hz |
| Hernieuwingsfrequentie | > 3000 Hz |
| Besturingsmodus | Computersynchrone |
| Helderheidsbereik | Handmatige, automatische bediening, stapsloze continue verstelbare 255 stappen. |
| Buiten controlepunt | < 1/10000 |
| Werktijden | ≥ 72 uur |
| Gemiddelde tijd tussen het falen | > 5000 uur |
| Levensduur | 100000 uur |
| Levenswit (helderheid gehalveerd) | 50000 uur |
| Omgevingstemperatuurbereik | Werktijd: -20-45°C Berging: -25-55°C |
| Maximaal vermogen:/m2 | < 1000 W |
| Gemiddeld vermogen:/m2 | < 300 W |
| Technologie voor zelfcontrole | LED-spot zelfcontrole, communicatiecontrole, stroomcontrole, temperatuurmonitor (aanpassingsbehoefte) |
| Verwijderde controle | Op afstand toezicht en besturing, potentiële storingen registreren, waarschuwingssignalen sturen naar de bedieners (op maat aanpassen) |
| Softwareomgeving | Windows NT, Windows1999, WindowsXP |
| Breedte van het lichtpunt tussen de centra | Afwijking < 3% |
| Uniformiteit van de helderheid | < 10% |
| Kleurenuniformiteit (chromatische coördinaten) | ±0.003 |
| Verzoek om stroomvoorziening | AC85-264V ((50Hz-60Hz) |
| Contrast | (1000:1) |
| Bescherming van het systeem | Vochtdicht, stofdicht, tegen hoge temperaturen beschermd, tegen corrosie, tegen brand, tegen statisch, tegen trillingen |
| Vochtigheid (werk) | 10-95% |
| Vochtigheid (opslag) | 10-95% |